Budowa sklepów internetowych

Tworzymy e-commerce, który konwertuje w sprzedaż.
Zastanawiasz się nad stworzeniem własnego e-sklepu, ale nie wiesz czy to dobry moment? To idealny moment. Branża e-commerce rośnie z dnia na dzień. Według prognoz, do 2024 roku udział e-commerce w całkowitej sprzedaży detalicznej wyniesie prawie 30%.
Pomożemy Ci zbudować nie tylko sklep internetowy, ale całą strategię marketingową!

Co zawiera nasza usługa?

Stworzymy dla Ciebie w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a my zajmiemy się resztą.

 • Tworzenie rozwiązań dla istniejących e-sklepów
 • Tworzenie e-sklepów oraz ich modyfikacja
 • Projekt graficzny e-sklepu
 • Obsługa i rozwój e-sklepu
 • Wsparcie na każdym etapie projektu
 • Support powdrożeniowy

Indywidualne podejście

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu. Potrzeby naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Pełne wsparcie

Gwarantujemy stałą opiekę na sklepem internetowym oraz jego ciągły rozwój. Oferujemy też naszą wiedzę oraz wsparcie specjalistów.

Intuicyjność sklepu

Wszystkie nasze projekty są realizowane zgodnie z zasadami User Experience, aby Twój sklep był przyjazny klientom.

Jak działamy?

01 Określenie potrzeb

Każdy projekt budowy lub przebudowy sklepu internetowego zaczynamy od określenia potrzeb Klienta. Sprawdzamy możliwości skalowania, funkcjonalności, zapotrzebowanie oraz to jak dany e-commerce może się rozwijać w przyszłości.

02 Stworzenie specyfikacji

Następnie wybieramy odpowiedni silnik, tworzymy specyfikację i razem z Klientem przechodzimy dokładnie przez cały proces tworzenia sklepu, tak aby otrzymać projekt w 100% dostosowany do biznesu.

03 Budowa sklepu

Po akceptacji wszystkich projektów przystępujemy do budowy sklepu opartego o wspólnie wybraną platformę e-commerce.

Nasze narzędzia

Pracujemy na wszystkich popularnych silnikach e-commerce i CRM.

Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Umów się na 30-minutową darmową rozmowę z naszym specjalistą. Na pewno będziemy mogli Ci pomóc i powiększymy wspólnie Twój internetowy biznes.

  Case Study

  Analiza najciekawszych przypadków – cele, założenia oraz strategie, które potwierdzają efektywność poszczególnych działań

  Sprawdź, jakie rozwiązania automatyzacji marketingu wdrożyliśmy u jednego z naszych Klientów z branży odzieżowej oraz jakie efekty osiągnęliśmy.
  Pobierz PDF
  Jak wyglądał proces budowy sklepu internetowego dla naszego Klienta z branży odzieżowej oraz jakie wyniki osiągnęliśmy już po 2 miesiącach od startu? Przeczytaj nasze case study i dowiedz się więcej!
  Wkrótce

  KOSMETOLOGIA

  Case study 3

  Sprawdź, jak wyglądał proces wdrażania rozwiązań social proof na przykładzie jednego z naszych Klientów z branży kosmetycznej. Przeczytaj nasze case study i dowiedz się więcej!
  Wkrótce