Zapraszamy na pokład Go2ecommerce

Dołącz do jednej z najlepszych agencji e-commerce w Europie

Chcesz się rozwijać i bez skrępowania dzielić swoimi pomysłami?

Przyjdź do nas. Nasz zespół liczy ponad 30 osób i składa się z czołowych specjalistów od e-commerce. W naszej agencji doceniamy młode talenty i osoby z pomysłami. Szukamy ambitnych pracowników, którzy nie boją się wyzwań i lubią rozwiązywać faktyczne problemy naszych Klientów.

Jeśli chcesz popracować z domu, to nie ma problemu. To od Ciebie zależy jaką formę wybierzesz – my zapewnimy Ci wszystkie zabawki i damy rozwijającą pracę.

  • Przyjazna atmosfera
  • Możliwość rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dynamiczne środowisko pracy oparte na projektach

Gotowy na nowe wyzwania?

Zobacz otwarte stanowiska pracy i zapraszamy do aplikowania! Podoba Ci się to, co widziałeś? Jeśli chcesz przetestować swój potencjał, dołącz do nas już dziś i zostań najnowszym członkiem naszego zespołu.

Masz minimum roczne doświadczenie w pracy na środowisku PrestaShop? Bez problemu rozwijasz kilka projektów jednocześnie? Chcesz mieć wpływ na wybór rozwiązań technologicznych oraz na rozwój produktu? Aplikuj już dziś!

Aplikuj

Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads i Google Ads oraz kampanii dla e-commerce? To stanowisko jest dla Ciebie!

Aplikuj

Optymalizowanie działań marketingowych oraz realizacja strategii rozwoju kanałów e-commerce to dla Ciebie codzienność? Świetnie! Aplikuj już dziś!

Aplikuj

Wiesz jak zarządzać zespołem developerów, a organizacja to Twoje drugie imię? Wyślij nam swoje CV już teraz!

Aplikuj

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową e-commerce specjalizujący się w zakresie projektowania stron internetowych, tworzenia stron internetowych, aplikacji mobilnych, treści i marketingu cyfrowego.

Aplikuj przez e-mail

Jeżeli oferta pracy, którą jesteś zainteresowany nie znajduje się na stronie to nie martw się. Nadal możesz nam wysłać swoje CV. Ciągle rośniemy!
Napisz do nas na adres agencja.ecommerce.pl@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.