Konsulting
E-commerce

Pomożemy Ci skalować Twój biznes i zwiększyć zwrot z inwestycji


Nasi specjaliści biznesu e-commerce posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w pracy przy największych projektach biznesowych w Polsce i Europie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, aby wspólnie zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie. Z nami będziesz na bieżąco z aktualnymi trendami w e-commerce.

Zainteresowała Cię Nasza oferta. Potrzebujesz wyceny.

Napisz nam co Cię interesuje.
Zapoznamy się z Twoim biznesem
i przygotujemy indywidualną ofertę
cenową na optymalny dla Ciebie mix
marketingowy.

Ofertę otrzymasz w ciągu 48h.

Przejdź do formularza

Co obejmuje nasza usługa?

Chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie internetowym? Nie masz czasu na optymalizację swojego e-biznesu? Potrzebujesz spójnej koncepcji rozwoju Twojej marki? Przyjdź do nas, a my zajmiemy się wszystkim.

 • Konsultacja Biznesowa
 • Doradztwo e-commerce
 • Analiza ruchu
 • Audyt e-commerce
 • Audyt działań marketingowych
 • Wejście na nowe rynki
 • Bieżące doradztwo
 • Prowadzenie sklepu
 • Stworzenie planu działania i strategii

Stały kontakt

Jesteśmy w stałym kontakcie ze wszystkimi naszymi klientami.

Ciągły rozwój

Pomagamy klientom rozwijać ich biznes tak, aby osiągali jak najwyższy zwrot z inwestycji i stale pozyskiwali nowych klientów.

Wspólny cel

Koncentrujemy się na najważniejszych wskaźnikach KPI dla branży e-commerce i osiągnięciu wspólnego celu. W końcu gramy do tego samego celu :)

Jak pracujemy?

01 Identyfikacja potrzeb

Każdy projekt rozpoczynamy od identyfikacji potrzeb klienta. Sprawdzamy skalowalność, funkcjonalność, popyt i jak dany e-commerce może się rozwijać w przyszłości.

02 Definiowanie ram współpracy

Wybieramy usługi, które będą najbardziej przydatne i opłacalne dla danego sklepu internetowego i rozpoczynamy ich wdrażanie oraz monitoring pod kątem ciągłej optymalizacji.

03 Szkolenia i doradztwo

Zapewniamy stałe wsparcie i doradztwo, które pozwala sprzedawać więcej.

Nasze narzędzia

Pracujemy na wszystkich popularnych silnikach e-commerce i CRM.

Wypełnij formularz, a my przygotujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes. Stworzymy dla Ciebie strategię marketingową i reklamy, które sprzedają. Masz więcej pytań zadzwoń lub napisz do nas:

  Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

  Zaznacz co Cię interesuje:

  Zostaw swoje dane:

  Case Study

  Analiza najciekawszych przypadków – cele, założenia oraz strategie, które potwierdzają efektywność poszczególnych działań

  Sprawdź, jakie rozwiązania automatyzacji marketingu wdrożyliśmy u jednego z naszych Klientów z branży odzieżowej oraz jakie efekty osiągnęliśmy.
  Pobierz PDF
  Jak wyglądał proces budowy sklepu internetowego dla naszego Klienta z branży odzieżowej oraz jakie wyniki osiągnęliśmy już po 2 miesiącach od startu? Przeczytaj nasze case study i dowiedz się więcej!
  Wkrótce

  KOSMETOLOGIA

  Case study 3

  Sprawdź, jak wyglądał proces wdrażania rozwiązań social proof na przykładzie jednego z naszych Klientów z branży kosmetycznej. Przeczytaj nasze case study i dowiedz się więcej!
  Wkrótce